Dodavatel průmyslových laků a barev

DE REM s.r.o.

Jízdárenská 590/2a
682 01 Vyškov
+420 517333178
+420 517333862 - fax
info@derem.cz

Vítejte na našem webu

 

 

Naše firma existuje na českém trhu již více jak dvacet let. Zde na našich stránkách bychom rádi kromě obecných informací o nás a našich produktech všechny zájemce informovali podrobněji o novinkách v našem sortimentu a zevrubněji i o jednotlivých našich produktech.

 

 

Laky na svíčky

Laky na 3D sklo

Novinky

PF 2021

15.12.2020 14:54

BIOCIDNÍ PASTY

08.04.2020 15:29
Do našeho sortimentu přibyly biocidní pasty. Jsou vhodné pro výrobce vodou ředitelných nátěrových hmot a silikonů. Pasty obsahují účinnou látku proti bakteriím,plísním a řasám. Výhodou je,že účinná látka není škodlivá pro životní prostředí.

Laky na svíčky

09.07.2018 15:26
Naše firma nově nabízí laky na svíčky vyráběné firmou HOEFER Industrielacke GmbH.
Náš sortiment a schopnosti našich produktů se neustále rozšiřují. Mezi novinky patří i lak, který zamezí při rozbití sklaněných předmětů jejich roztříštění a tím i případným zranění a dalším škodám.  
Jako další novinka se do našeho výrobního programu dostává lakovací systém na tvarované sklo. Jedná se o vodou ředitelné vypalovací laky a vedle široké škály barevných odstínů nabízíme i množství zajímavých efektů -  od metalických až po termochromatické.
V naší mateřské firmě neustále pokračuje vývoj laků,který reaguje na nejnovější trendy v povrchových úpravách různých materiálů. Dnes Vám již můžeme nabídnout i kompletní systém podkladových a krycích laků pro digitální tisk na sklo. Jedná se o vodou ředitelné laky, které se používají jednak jako...
Nabízíme další nový produkt. Jedná se o dvousložkový lak, který po vytvrdnutí vytváří protiskluzový efekt. Je možné jej použít na plasty, betonové podlahy a kovové materiály.
Nově nabízíme stříkací zařízení METACAP. Toto zařízení díky použité technologii spoří stříkané nátěrové hmoty a nevytváří doprovodnou mlhu. Většina stříkané barvy tedy zůstává na lakovaném objektu.  
Jako další možnost nabízíme kompletní míchací a lakovací systém pro lakování plochého skla do interiéru. Zákazník si může sám a za pomocí našeho softwaru namíchat z téměř 5000 barevných odstínů RAL,NCS a SIKKENS jakékoliv množství laku pro lakování skla. Je možné si také namíchat různé efekty -...
Teď má každý zájemce možnost si míchat naše laky sám. Nabízíme kompletní míchací systém včetně obslužného softwaru pro míchání syntetických a akrylátových laků dle vzorkovníku RAL.
1 | 2 >>

Produkty

Stavební průmysl
DEREMCOLOR - fasádní barvy, disperzní barvy, ochrana betonu
Výroba strojů a zařízení
DEREMTHERM - vypalovací a teplotně odolné nátěrové hmoty, DEREMLUX - syntetické nátěrové hmoty, DEREMPUR - jedno- a dvousložkové PUR nátěrové hmoty, DEREMPOX - základní a vrchni epoxidové nátěrové hmoty, DEREMDUR - washprimery, silikátové nátěrové hmoty, DEREMAQUA - vodou ředitelné nátěrové...
<< 1 | 2

Anketa

Jaká kritéria preferujete při výběru dodavatele nátěrových hmot?